Bedrijven

Hier een overzicht van de bedrijven die het Plaatselijk Belang Daarle steunen:

 

Aannemersbedrijf J. Valk en zonen B.V. Dalvoordeweg 22 Daarle aannemersbedrijf@valkdaarle.nl 0546 697888 www.valkdaarle.nl
Accountantskantoor B. Veurink & Partners Roeterskamp 2a Hardenberg info@veurink-partners.nl 0523 273750 www.veurink-partners.nl
Achteres Transport B.V. Esweg 33 Daarle info@achteres-transport.nl 06 29031683 www.achteres-transport.nl
Autobedrijf Burger Wierdenseweg 3 Daarle x 0546 697009
Autobedrijf H.D. Voortman Dalvoordeweg 27a Daarle info@autobedrijfvoortman.nl 0546 697481 www.autobedrijfvoortman.nl
Autobedrijf Manenschijn B.V. Wierdenseweg 11 Daarle info@manenschijn.nl 0546 697224 www.manenschijn.nl
Bakhuis Koudetechniek V.O.F. Kroesenhoek 4c Den Ham info@bakhuiskoudetechniek.nl 0546 697466 www.bakhuiskoudetechniek.nl
Bakker Vision Achterweg 2 Daarle www.bakker-vision.nl 0546 697839
Bartels bouwservice Esweg 21a Daarle info(at)bartelsbouwservice.nl 06 10277343 www.bartelsbouwservice.nl
Bosch Daarle Dalvoordeweg 13 Daarle info@boschdaarle.nl 0546 697215 www.boschdaarle.nl
Cafe Cafetaria 'n Tip n Tip 7 Daarle info@ntip.nl 0546 697160 www.ntip.nl
De Makerië Aannemingsbedrijf en Timmerfabriek Dalvoordeweg 31 Daarle info@demakerie.nl 0546 698693 www.demakerie.nl
De Schijf, cadeauwinkel en pottenbakkerij Wierdenseweg 9 Daarle info@pottenbakkerij-deschijf.nl 0546 697330 www.pottenbakkerij-deschijf.nl
De Wippe "droge worst" Flierdijk Daarle r-ubenplag(at)live.nl 06 12698929 f dewippe.nl
Dierenartsen Vroomshoop Azielaan 8 Vroomshoop info@dierenartsenvroomshoop.nl 0546 642700 www.dierenartsenvroomshoop.nl
Dorpshuis 'n Kadiek Nieuwstadweg 1 Daarle info@kadiek.nl 0546 697755 www.kadiek.nl
Edelsmederij J.H. Dubbink Smidsstraat 2a Hellendoorn x 0548 654185
Erik van Lenthe administratie en belasting Daarle x 0644660795/0546698133
Floortje potgrond Esweg Daarle x 06 29031683 floortjedaarlebv.nl
Garage Zijlstra Esweg 6 Daarle info@zijlstraautos.nl 0546 853150 www.zijlstraautos.nl
Gebr. Harmsen wenskaarten Zandkuilenweg 11 Daarle gebr.harmsen@hotmail.com 06 27304951 www.gebr-harmsen.jimdo.com
Gebr. Kleinjan B.V. Kruimersweg 7 Daarle info@gebrkleinjan.nl 0546 697246 www.gebrkleinjan.nl
Gebr. Poppink Daarle B.V. Esweg 39 Daarle info@poppink-reutum.nl 0546 697380 www.poppink-reutum.nl
H. Jansen klompen en werkkleding Groeneweg 8 Daarle info@jansenklompen.nl 06 46067046 www.jansenklompen.nl
HaGeKo afwerking Kruimersweg 15 Daarle hage5@introweb.nl 06 53299833 www.hagekoafwerking.nl
Hartelief… omdat ik je nooit vergeet t Caphorst 15 Daarle hartelief(at)kpnmail.nl 06 30014461
Horstink Timmerwerken Kruissteenweg 7 Wierden info@horstinktimmerwerken.nl 06 22237878
Immink Verbouw & Renovatie Daarle info@imminkbouw.nl 06 30856368 www.imminkbouw.nl
Ingrid Abbink Autorijschool Hellendoornseweg 12a Daarle info@ingridabbink.nl 0546 697036 www.ingridabbink.nl
Installatiebedrijf F.H. Loohuis Daarle B.V. Hellendoornseweg 9b Daarle info(at)fhloohuis.nl 0546 697792 www.fhloohuis.nl
Jan Immink Agrarisch bouw-en milieuadvies Broekweg 36 Daarle info@janimmink.nl 06-51357793 www.janimmink.nl
JBBH Webdesign Piksenweg 10 Daarle info@jbbh.nl 06 13210964 jbbh.nl
Kamphuis Nijverdal Bedrijvenweg 46 Nijverdal info@kamphuisnijverdal.nl 0548 622733 www.kamphuisnijverdal.nl
Kennel van de Lindeboom Nieuwstadweg 5a Daarle gerrit.reefhuis@hotmail.com 0546 697795
Klussenbedrijf Schuda Esweg 1a Daarle info(at)schuda.nl 06-27297950 www.schuda.nl
L&T Melkveehouderij Techniek B.V. Schutsluis 11 Vroomshoop info(at)ltmt.nl 0546 698336 www.fhloohuis.nl
Lekker Makkelijk Supermarkt Maneschijn n Tip 9 Daarle maneschijndaarle(at)gmail.com 0546 697214 www.daarle.lekkermakkelijk.nl
Limousinhouderij Marleseveld Piksenweg Daarle ej-bosch(at)hotmail.com zie boekje f limousinhouderijmarleseveld
LMB Veldman Daarle Zandkuilenweg 2 Daarle daarle(at)lmbveldman.nl 06 33367178 www.lmbveldman.nl
n Zich zaalverhuur E.J. Boschweg 1B Daarle h.schutmaat(at)hotmail.com 0546-697571
De Zandstuve Feesten en Ontmoeten Dennenweg 11 Den Ham info(at)dezandstuve.nl 0546 671650 www.dezandstuve.nl
Poorterman B.V. Piksenweg 5a Daarle harmpoorterman(at)hotmail.com 0546 697094
Pravoo Broekweg 19 Daarle x 0546 698100 www.pravoo.com
Rietdekkersbedrijf Kleinjan Zandkuilenweg 8 Daarle info(at)rietdekkersbedrijfkleinjan.nl 0546 698230 www.rietdekkersbedrijfkleinjan.nl
Rovers Paardentrailers Dalvoordeweg 8 Daarle u.rovers(at)home.nl 06 51403258
Schilder/autospuitbedrijf Fa. J. Sluijer&zn Dalvoordeweg 7 Daarle x 0546 697370
Stal de Esch Esweg Daarle x 06 46574877 stal-de-esch.nl
Teunis Transport Wierdenseweg 27 Daarle teunis-transport(at)hetnet.nl 0546 697201
V.O.F. Transportbedrijf Kippers- Van Harten Piksenweg 16 Daarle kippersmelktransport(at)live.nl 0546-697427
Valk Tweewielerssport Hellendoornseweg 7a Daarle info(at)valk-tweewielersport.nl 0546 697319 www.valk-tweewielersport.nl
Veneman Tegels en Keukens Dalvoordeweg 21 Daarle info(at)venemankeukens.nl 0546 641684 www.venemankeukens.nl
Vleesgrossierderij G.J. Drenthen Hellendoornseweg 7b Daarle info(at)vleesvandrenthen.nl 0546-697065
Vowinkel Bouwservice Kotterskamp 18 Daarle vowinkel(at)home.nl 0546-697753
W. Voortman Veehandel Hellendoornseweg 16 Daarle x
Your Travel Rebekka Smalbrugge Gentiaan 17 Nijverdal rebekka(at)yourtravel.nl 06 41532735 www.yourtravel.nl/travelagents/overijssel/rebekka-smalbrugge/
Zorgboerderij Erve Wessels Daarle x 06 30475187 ervewessels.nl
Zwanet Haarstyling n Tip 1 Daarle dizwa11(at)hotmail.com 0546-698145 f hairstylingzwanet